HIZLI ERİŞİM

Bebek Dostu Hastane Girişimi Kapsamında Düzenli Olarak Her Yıl Gerçekleştirilen Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimi Bu Yılda Gerçekleştirildi


Bebek Dostu Hastane Girişimi kapsamında düzenli olarak her yıl gerçekleştirilen Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı eğitimi bu yılda 18-20 Eylül ve 25-27 Eylül tarihlerinde Emzirme Komitesi koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

Düzenlenen eğitimde emzirme alışkanlığının kazandırılması, korunması, özendirilmesi ve desteklendirilmesi amacıyla anne ve bebeğe temas eden tüm personelimize danışmanlık eğitimi verildi. Eğitimler, Emzirme Komitesi Başkanı Doç. Dr. Ayşe TOLUNAY OFLU, Komite Üyeleri Dr. Öğretim Üyesi Hilal KOYUNCU, Hemşire Nurgül GÜMÜŞ, Hemşire Ayşenur UZ, Hemşire Gonca CİNGÖZ TAŞKIRAN, Hemşire Sibel KILINÇ, Hemşire Emine KILIÇASLAN, Hemşire Tuğçe AKKAN, Hemşire Özlem PALA, Hemşire Şeyma TARCAN tarafından verildi.

Eğitim sonrasında Başhekimimiz Doç. Dr. Ahmet Ali TUNCER, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları A.B.D. Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Afşin KUNDAK, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanımız Doç. Dr. Ayşe TOLUNAY OFLU, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanımız Doç. Dr. Fatih ÇELİK, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanımız Dr. Öğr. üyesi Hilal KOYUNCU, Başmüdürümüz Hatip AYDIN, Başhemşiremiz Muharrem BERK, Başhemşire Yardımcılarımız Reyhan ŞİMŞEK, Zeliha ELBİR, Yasemin YENER, Kalite Birim Direktörümüz Nazmi KANAD, Eğitim Birimi üyesi Yasemin ÇENGEL ve Sorumlu Hemşirelerimiz tarafından katılım belgeleri verildi.


Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2023